انرژی درمانی فقط یک ادعاست! – پرسمان

و بالاخره ریتمهای بتا با تناوب 13 تا 22 دور در ثانیه، ظاهرا منحصر به نواحی جلویی مغز، یعنی جایی كه فعالیتهای پیچیده مغز رخ می دهد می باشند. چون باعث می شود هوای بهتر و بیشترو تمیزتری به مغز، خون و بافتهای بدن برسد كه باعث تقویت بینایی، بویایی، شنوایی و تقویت حافظه می گردد. این میدانها باعث اختلال در میدان مغناطیسی طبیعی بدن می شوند. با ادامه مطلب در این مطلب از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز همراه باشید. ایجاد نیرو و نشاط با وضو در احادیث آمده كه بعد از وضو، بدن را با چیزی خشك نكنیم وبگذاریم خودش خشك شود. و نوار مغزی شخص به جای حالت خواب، حالت بیداری كامل را نشان می دهد، طوری كه در این حالت مغز از فعالیت بالایی برخوردار است. در رابطه با اعتقاد فرد با این روش درمانی باید بگویم که اعتقاد در واقع یک برنامه ریزی ذهنی برای فرد ایجاد میکند که همین برنامه ریزی عصبی شروع یک فرایند درمان است اما اینطور نیست که اگر فرد بیماری به این روش درمانی اعتقادی نداشته باشد نیجه ای نمیگیرد . ولی خانمها باید آب را از قسمت تای دست بریزند. برای مثال، آقایان باید آب را از پشت آرنج بریزند.

نکته حائز اهمیت این است که انرژی درمانی هیچ ربطی به عرفان ندارد و ما باید بین این دو تمییز قائل شویم. برای مثال انجمن بین المللی متخصصان ریکی در آمریکا (IARP)، انجمن بین المللی شفابخش انرژی زا و انجمن حرفه ای Healing Touch این گواهینامه ها را به افرادی که دوره های را می گذرانند اعطا می کنند. شمع قرمز شفا بخش است، روح و روان را تقویت میکند و به موفقیت و دستیابی به آرزوها کمک میکند و بر چاکرای ریشه یا پایه ستون فقرات تأثیر میگذارد. در این صورت هم از نتایج معنوی و اخروی آن بهره مند شده و هم ازثمراتی که در کوتاه مدت بر جسم داشته است، نیز محروم نمانده است. زمان نماز صبح كه در قرآن تاكیید زیادی به آن شده است، به گونه ای قرار گرفته است كه سبب كاهش قابل ملاحظه میزان خواب رِم در اشخاص می شود. با این وجود كل دوران رِم در طول یك خواب 8 ساعتی در اشخاص طبیعی، 90 دقیقه خواهد بود و قسمت اعظم آن در ساعات نزدیك به صبح به وقوع می پیوندد. تشكیل میدان مغناطیسی بدن: همانطور كه می دانید، در بدن ما میلیونها عصب وجود دارد كه كار انتقال پیام در بدن ما بوسیله تحریك الكتریكی این عصبها صورت می گیرد.

رابطه نماز با میدان مغناطیسی و بارهای الكتریكی هارولد بور از دانشگاه بیل برای اولین بار با انجام یك آزمایش ساده به وجود میدان مغناطیسی در اطراف موجود زنده پی برد و بعد متوجه شد كه این میدان در بدن انسان نیز وجود دارد. مهمترین آنها بارهای الكتریكی هستند كه هنگام شارش بار در عصب، در اطراف آن به وجود می آیند و به صورت الكتریسته ساكن در بافتهای بدن ذخیره می شوند و میدانی كه در اطراف این بارها به وجود می آیند در میدان بدن ایجاد خلل می كنند. علاوه بر عوامل خارجی یكسری عوامل داخلی نیز وجود دارند كه باعث می شوند اختلال در میدان بدن ایجاد شود. این را هم بدانید كه با تحریك نقاط طب سوزنی بوسیله آب سرد وضو، خط سیر چهارده نصف النهار را تحریك می كنیم و باعث سرحالی، شادابی، تسكین دردها، نیروی جسمانی وروحی و معالجه بسیاری از بیماریها می گردد. همچنین گفته شده كه اگر هنگام ریختن آب صلوات بفرستید، بلا از آن عضو بدن رفع می شود. این پرانا، هنگام تنفس از طریق ریه ها و یا مستقیما توسط مراکز انرژی کالبدبیو پلاسمیک جذب می شود. سعی شده که در این مختصر، با استفاده از اتفاقاتی که در چاکراها و هاله فرد در هنگام عمل وضو روی می دهد به این سوالات پاسخ گفته شود.

اگر باور دارید که سنگ های قیمتی می توانند در بهبود شما اثربخش باشند، با همین دلیل به تنهایی می توانید آنها را در کنار خود داشته باشید و حداقل از زیبایی خدادادی آنها استفاده کنید و لذت ببرید. با درست شدن هرم هایی در ابعاد کوچک ( منتهی با همان نسبت های هرم مقبره فرعون) و استفاده از آن، به تدریج تاثیرات درمانی و نیرو بخش به کارگیری هرم آشکار شد و هرم درمانی، صورت رسمی به خود گرفت. همین انفجار نقطه ی پیدایش خلقت و به شکل اولیه ی آن یعنی شکل گازی شد . نماز و میدان مغناطیسی: آنگونه كه از تصاویر به دست آمده از میدان مغناطیسی زمین پیداست، به طور شگفت انگیزی اگر انسان در هر نقطه ای از زمین رو به قبله بایستد، میدان مغناطیسی بدنش بر میدان مغناطیسی زمین منطبق می گردد و در مدتی كه در نماز است میدان بدنش منظم می شود. افرادی که فعالیتهای زیادی را در طول روز انجام میدهند و نیاز به قدرت و توان بازوهایشان دارند، حتی افرادی که پشت میز نشین هستند و به طور مرتب با کامپیوتر کار میکنند، میتوانند با فشار درمانی این نقطه سه بار در روز به مدت 3دقیقه به افزایش میزان انرژی عضلات شانه خود کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید