انرژی درمانی چه تاثیری بر سلامتی دارد

به گزارش خبرنگار شفقنا در قم، مراسم تجلیل از نویسنده رساله جایگاه فقهی انرژی درمانی و هیپنوتیزم پیش از ظهر با حضور آیت الله فاضل لنکرانی و جمعی از طلاب حوزه علمیه قم در مرکز فقهی ائمه اطهار برگزار شد. اگر بخواهیم بگوییم که اگر شما میخواهید در منزل ناخنک نزنید باید بدانید که لذت آنی که میبرید در کنار کیفری دارد که دیر هنگام حادث خواهد شد. شما می توانید به یک اتاق از مردم راه بروید و در یک لحظه می دانید که در مورد آنها به دلیل یک ارتباط پر انرژی که شما احساس می کنید، بسیار معنی می دهید. می توانید شبکه ای از اهرام را در اطراف بدن خود هنگام چیدمان یا حتی هنگام خواب تشکیل دهید. شما می توانید انرژی در اطراف گیاهان و درختان، حتی مردم را ببینید، به ویژه اگر شما با آنها نشستن و defocus چشم خود را. وی ادامه میدهد: در حدیثی از پیامبر اکرم(ص) بهنقل از صحابی معروف، جابربن عبدالله انصاری میخوانیم که آن حضرت، ضمن بیان منزلت سوره حمد، به اثربخشی این سوره اشاره میفرماید چنانکه میفرماید شفای هر دردی جز مرگ است؛ و از حضرت امام صادق(ع) نقل شده که میفرماید عجیب نیست اگر سوره حمد هفتاد بار بر مردهای خوانده شود و او زنده شود.

در ادامه این برنامه، آیت الله فاضل لنکرانی پیرامون اهمیت این قبیل موضوعات که به روز است، به سخنرانی پرداخت و تاکید کرد: برخی اعتقاد دارند که فقه در بسیاری از حوزه های علمی روز نمی تواند ورود کند، به طور مثال علم فرمول تولید سلاح های کشتار جمعی را کشف کرده است. برخی می گویند علم فارغ از اینکه فقه در آن ورود کند یا نکند روند رو به جلو دارد و سوال اساسی که در اینجا مطرح می شود این است که آیا فقه حق دخالت در این موضوعات را دارد یا خیر، پاسخ این سوال این است که علم در همه علوم می تواند ورود کند. سازمان های علمی و بهداشت و درمان باید دستور منع استفاده از آن را به عنوان یک روش درمان صادر کند و اجازه ندهند که بیش از این پول دولت ها و مردم برای اثبات روش های ریکی به هدر رود. شهبازی گفت: این بیمارستان ۵۰ تختی در حال تکمیل است و اکنون با توجه به بیماری های نوظهور و پیچیدگیهای خاص نیاز است که تجهیزات و امکانات نوین نیز بهکارگیری شود.

این ترس است که همیشه باعث ماندگاری بخشی از آثار گرههای درون چاکراها میشود. به طور کلی، باز یا بسته بودن یک چاکرا آنقدرها مهم نیست، مهم این است که آن چاکرا با بقیه چاکراها هم آهنگ باشد. این زمینه ها اطلاعاتی در مورد وضعیت جسمی، احساسی، روحی و حتی روحی یک فرد ارائه می دهند. شما می توانید آن را از تمام انواع زندگی در طبیعت، از مردم، و حتی از اشیاء به اصطلاح بی جان که دارای قدرت، مانند هنر و یا مجسمه سازی است که با قصد ایجاد شده احساس می شود. هنگامی که ما در بحران عاطفی یا حتی نزدیک آن هستیم، احساس خستگی می کنیم. حتما دست ها را با هم مخلوط می کنید، شخصا احساس آن را می کنید. آیا می توانید فشار را به عنوان زمینه حجاری که هر یک از دست ها را بر روی دیگران قرار می دهد احساس کنید؟ به نظرم تلقین تأثیر زیادی روی مردم دارد. راه های زیادی برای بالا بردن یا توسعه انرژی برای بهبودی وجود دارد. برای لحظه ای دیگر مالش دهید سپس دستان خود را در حدود دوازده اینچ نگه دارید تا یکدیگر روبرو شوند. هنگامی که انرژی بیشتری دارید کار بیشتری انجام می دهید.

جالب است بدانید که با گذاشتن کمپرس آب گرم روی سینه از برونشیت و سینه درد هنگام سرماخوردگی و آنفولانزا کاسته میشود. ریکی فقط به عنوان مکمل طب استفاده میشود نه به عنوان درمان اصلی. مهم نیست که چقدر آموزش داشته باشیم، اگر ما اجازه می دهیم که استاتیک یا خوردگی به ارتباط ما با منبع منجر شود، ما دسترسی کامل به منابع خود نخواهیم داشت. مسیرها و رشته های بسیاری وجود دارد که از طریق آن می توانید این ارتباط را تسهیل کنید. روزی چند تن از شاگردان این جماعت مذهبی از او پرسیدند: چرا از روش های شفابخشی که عیسی مسیح به کار می برده، چیزی نمی شنوند؟ اگر هم علاقمند هستید و می خواهید این کار را خودتان انجام دهید، حتما قبل از آن با متخصص این رشته مشورت کنید؛ چرا که ممکن است بدن شما نسبت به بعضی عصاره های گیاهان حساسیت داشته باشد. با هر نامی که نامیده می شود و بسیاری وجود دارد، این انرژی نیروی زندگی را می توان از طریق بدن شما به طریقی که شما را به ارمغان می آورد در حالی که شما به طور همزمان آن را به دیگران و یا به خود با هدف قصد هدایت.

دیدگاهتان را بنویسید